Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet Wii-t regisztráln...

Bea9291 kérdése:

Hogyan lehet Wii-t regisztrálni a neten?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy külföldről lett behozva ez a wii, egy sima wii semmi doboz meg papirja nincsen, haver hoza be nemtudta mi az és ezért nekem adta mert én felismertem hogy mi. Be is szereltem otthon, bekapcsol, csak játék nincs hozzá, de viszont a nethez kapcsolódik, de ebbe a wii shopba sem enged be, meghát így lemez nélkül nem sokat érek vele. Csak anyi lenne a kérdésem hogy a neten kéne a serial kódját regisztrálni? hogyan? Köszönöm elóre is :)

2017. jan. 7. 14:24
 1/2 anonim válasza:
Serial kódot nem kell regisztrálni, ami a konzol szélén van az csak egy példányszám mutatón nem kell vele foglalkozni. Az internetbeállítás fülön tudsz rácsatlakozni az internetre a wii-vel. A wii shop viszont már nem működik, mert leállították a szervereket miután megjelent a wii u. Tutorial van sok az interneten, ami segíthet megoldani azt, hogy ingyen játszhass akármilyen játékot (homebrew channel). Csak egy sd kártya és egy usb eszköz kell hozzá. Ha pedig legális akarsz lenni, akkor külföldön viszonylag jó árban vannak a játékok rá. :)
2017. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A wii shop működik csak uk régióban kell játszani!
2017. júl. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!