Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell kikapcsolni a...

Hogy kell kikapcsolni a következőt facebookon?

Figyelt kérdés

Egy csoportban feltöltött kép alá írtam kommentet, és ha valaki ír oda utána, akkor nekem megjelenik külön az a rész lent a tálcánál, mint amikor valakivel chatelsz.


[link]


[link]



2017. jan. 10. 21:28
 1/4 anonim válasza:
Ez csoportbeszélgetés amibe írtál vagy rendes csoport?
2017. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendes csoport..valamikor valahol félre nyomtam és azóta jön ki :D ha egy csoportban általam kommentelt képhez írnak mások is.
2017. jan. 10. 21:47
 3/4 anonim válasza:
Megnéztem egy csoportbejegyzést, jobb oldalt fent egy bejegyzésnél van egy kis fül, ha azt lenyitod van egy olyan funkció hogy értesítések kérése a bejegyzéshez, vagy hogy közös chat indítása a csoporttal. Ezek nincsenek bekapcoslva neked esetleg?
2017. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem a főbeállításnál lehet valami :D


A problémás fb-n ha rámegyek oda, amit írtál: értesítések blablabla, alatta van olyan, hogy megjelenítés a lapon..


másik facen meg nincs olyan, hogy megjelenítés a lapon ott a kis nyilra kattolva amit írtál jobb oldalt. Nah mindegy, majd átnézegetem részletesebben, bár annyira nem zavar :D

2017. jan. 10. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!