Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vírusos a youtube fiókom?

Vírusos a youtube fiókom?

Figyelt kérdés
A megtekintési előzményekbe olyan videókat tesz be amiket meg se néztem,ha jobb klikk és új lapon szeretnék egy zenét meghallgatni amint rákattintok az ablakra átvált egy másik videóra.Ezek a videók amik így maguktól beépülnek ilyen gyerek videók,gyurma videók,ázsiai kis kacat játékok stb.Tud valaki segíteni?

2017. jan. 11. 23:27
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
A fiókod biztosan nem, maximum a géped.
2017. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2017. jan. 12. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg más gépen beléptél a youtubodra és/vagy gmailre. Nem jelentkeztél ki és akik azt a gépet használják a tel felhasználód alatt nézik a videókat?
2017. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy megjegyeztetted a jelszót és beléptek.
2017. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
áhh :D Nem voltam olyan gépen ahol utánam angolok lettek volna másrészt meg csináltam egy olyat hogy minden eszközről ahol be vagyok jelentkezve dobjon ki.Bár ha megjegyezte a jelszóm...
2017. jan. 13. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!