Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehetek offline facebooko...

Hogy lehetek offline facebookon, ha fent sem vagyok?

Figyelt kérdés
Nincs mobilnetem, így ha nincs wifi, nincs is net a telómon. Itthon viszont automatikusan csatlakozik a wifihez. Ma, ahogy hazaértem, alighogy leraktam a táskám, más hallottam is, hogy rezeg, messengeren hívtak. Hívni csak akkor lehet ha online vagyok, nem? De hogy lettem online, ha fel se mentem se facebookra, se messengerre? Addig oké, hogy amikor hazaértem, automatikusan csatlakoztam a wifihez, de még csak a kezembe se vettem a telót, nem hogy belépjek. Így hogy tudtak felhívni? Elég ha van wifi kapcsolat és már online is vagyok anélkül, hogy egyáltalán belépnék az alkalmazásba?

2017. jan. 12. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A FB és a Messenger is folyamatosan fut a háttérben, erősen húzzák is az aksit, amint wifire csatlakozol, leszinkronizálják magukat, és jönnek az értesítések, valamint onlinenak fog mutatni.


Automatikusan csak akkor csatlakozik, ha be van kapcsolva a telefonon a wifi, érdemes kikapcsolni, ha nem használod.

2017. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van hogy kikapcsolom, de ez akkor is abszurd, hogy ha csatlakozok a wifihez, akkor rögtön online-nak mutat, miközben meg se nyitottam az alkalmazást!
2017. jan. 12. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Fut a háttérben, a FB és üzenetküldő társaik alapból ilyenek. Utólag valahogy ki kell iktatni a háttérben futását. Vagy kinyomni mindig a wifit.
2017. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igaza van az előttem szólónak. Kilövöd a wifit meg levágod azt a sz.. aksizabáló, adatlopó messengert a francba.
2017. jan. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!