Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudom úgy csökkenteni a Ping...

Tudom úgy csökkenteni a Ping értékemet, hogy a net szolgáltatómnál fejjebb lépek egy gyorsabb csomagra? Vagy ez fix?

Figyelt kérdés
köszi
2017. jan. 13. 05:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A ping egy egyszerű program, és egy csomag amit elküld a gép. Csak azt nézi mennyi idő alatt ér oda-vissza az az adatcsomag. Ez minimális adatmennyiség, amin semmit nem befolyásol, hogy 30mbit-tel töltöd le / fel azt a pár kilobájt adatot amit a ping generál vagy 1mbit-tel.
2017. jan. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fog változni. Jelentsd be a szolgáltatódnak. Ha 500ms feletti talán utánanéznek.
2017. jan. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A ping nem fix, tobb tenyezo befolyasolja, de a gyorsabb csomag nem valtoztat rajta.
2017. jan. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A ping függ a vezetékektől a szerver távolságától a szolgáltató hardvereitől...

Ezért van hogy minden szolgáltató csak a saját hálózatán belül vállal minőség és sebesség garanciát.

Logikus hogyha egy adatcsomagot lövök egy helybéli szerverre gyorsabban megérkezik mintha az Usába lőném.

Ha rossz a vezeték ami nálad van és ezáltal sok a pinged egy le és feltöltési korlát megváltoztatása ezen nem változtat.

2017. jan. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A baj csak a World of Tanks játék közben van. Speedtesten 20 alatt van. A játékban az átlag 40-50-60, de sokszor megy 300-400 felé vagy akár 999 is. És ez így egy kicsit fura. Ha a speedtest értékeit nézzük akkor nem mehetek a szolgáltatóhoz. Kiröhögnek. Mikrohullámú a net. Ja és köszi a válaszokat.;) pacsi!
2017. jan. 13. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
A mikrohullámú net a legbizonytalanabb.Az irányított rádiójeleket sok tényező zavarhatja. Köd eső hó pára szél+fa madár bogarak... és még sorolhatnám.
2017. jan. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt gondoltam én is. Csakhát más meg nincs itt.
2017. jan. 14. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!