Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor kerül kézbesítésre egy...

Mikor kerül kézbesítésre egy nem ismerősnek küldött üzenet Messengeren?

Figyelt kérdés
Ha írtam valakinek, akivel nem vagyunk Facebookon ismerősök, akkor ugyebár az egyéb mappába érkezik neki az üzenet. Viszont már 2 hete "elküldött" és nem kézbesített státuszban van, pedig az illető azóta már többször posztolt, tehát biztosan online volt. Lehet, hogy le van nála tiltva a külső üzenetküldés vagy tele van a postaládája?
2017. jan. 13. 14:51
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
A messengerben nem annyira szemet szúró az ilyen külső üzenet, szerintem csak nem vette észre. Vagy nem akar válaszolni.
2017. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hogy látta-e, hanem, hogy megkapta-e. Úgy tudom az "elküldött" üzenet akkor válik "kézbesítetté", mikor a címzett megkapja, ilyenkor a jobb sarokban lévő üres karika kék lesz. Ez még nem jelenti, hogy el is olvasta.
2017. jan. 13. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem ismerősnél picit érdekesebben működik... :D Ha elküldted és azt is írja, hogy elküldve akkor a legközelebb amikor fent lesz messengeren ő is megkapja! Csak, hogy nem tudom mi alapján dönti el a messenger van olyan, ha nem ismerősnek küldöd el a levelet szimplán csak értesítést nem kapsz a megtekintésről vagy a kézbesítésről egészen addig amíg nem válaszol!
2017. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kvázi azonnal - mint az összes többi üzenet.
2017. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gábor_79 ***** válasza:

Én egy volt szomszédnak írtam egy érkezett levél miatt és 3 hónap múlva reagált, mert akkor vette észre.

Fordítva is történt a dolog. Egy külső oldalról linkeltem a profilomat a gyorsabb beszéletés érdekében és már két üzenetet elküldött és semmit nem láttam belőle. Nagy nehezen találtam meg a jelzést.

2017. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!