Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem engedi a böngésző a...

Nem engedi a böngésző a hitelesítést Felvin ("Az Ön kapcsolata nem privát. ") Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egyetemre a Felvi.hu-n keresztül, és Ügyfélkapuval kellene hitelesítenem, de az e-felvételi oldalról nem enged továbblépni, mert ilyen üzenetet ír ki:


"Az Ön kapcsolata nem privát


A támadók megpróbálhatják ellopni adatait (például jelszavakat, üzeneteket vagy hitelkártyaszámokat) innen: ugyfelkapu.educatio.hu. NET::ERR_CERT_DATE_INVALID"


Mit kellene átállítanom a böngészőn/gépen, hogy engedje a hitelesítést? Gondoltam, az adatvédelemnél kellene csinálnom valamit, de akármit állítottam be, sehogy se akarta engedni, hogy továbblépjek...



2017. jan. 13. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert tavaly lejárt a cert-jük.

Firefox-szal tudod forszolni, hogy te ezt igazából leszarod.

2017. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!