Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megfognak büntetni mert...

Alison burger1 kérdése:

Megfognak büntetni mert Németországban torrenteztem?

Figyelt kérdés
nemrég jöttem ki lakni,letöltöttem pár filmet és ma olvastam hogy ezt elég komolyan büntetik Németországban,mennyi az esélye hogy megbüntetnek?

2017. jan. 16. 02:11
1 2
 1/19 Amarok Tonrar ***** válasza:
48%
Nagyobb, mint szeretnéd.
2017. jan. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Elég nagy
2017. jan. 16. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Biztos hogy megbuntetnek. Eleg sok penzzel.
2017. jan. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
99%, hogy majd jön ki neked a csekk elég nagy összegről.
2017. jan. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom egyikőtök sem él Németországban. Én évek óta torrentezek napi szinten és a kutyát se érdekli.
2017. jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsed volt, kb ennyi. Akinek nincs, annak meg megy a buntetes.
2017. jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%

Semmifele buntetes nincs, van nehany ugyvedi iroda aki perrel fenyeget ha az ugyfeleik jogvedett anyagait toltod le.


Jogvedett anyagok torrentezese Nemetorszag teruleten erosen ellenjavalt.

2017. jan. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
kb 10-12 filmet szedtem le,mire számítsak?
2017. jan. 16. 12:50
 9/19 anonim ***** válasza:

Aktualisak vagy regebbiek?


Ha megcsiptek akkor jon egy hosszu iromany az ugyvedi irodatol, benne a feltoltes pontos ideje, az IP cim, es egy csekk, saccra 800 eurorol es persze a fenyegetes hogyha nem fizetsz akkor beperelnek.


Fizetni nem szabad elsore, ne is valaszolj nekik, hanem keress egy erre szakosodott ugyvedet. Majd o levelezik veluk. Olcsobb nem lesz osszesen, talan par szaz eurot le tud alkudni, de neki is van nyilvan dija. Viszont ugy intezi a dolgot hogy ugyanezekert a letoltesekert kesobb mar ne tudjanak elovenni.

2017. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Semmifele buntetes nincs, van nehany ugyvedi iroda aki perrel fenyeget ha az ugyfeleik jogvedett anyagait toltod le.


Jogvedett anyagok torrentezese Nemetorszag teruleten erosen ellenjavalt."



Egymast utik a mondataid. Ha nincs buntetes, akkor miert ellenjavalt a jogvedett anyagok letoltese?


Pontosan, az ugyvedi irodak szamlazzak ki szepen a buntetest, ok vannak erre felhatalmazva. amugy meg kikuldik, a kollegamnak a fonokom intezte el a reszletfizetest, hogy ne egyszerre kelljen befizetnie.

2017. jan. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!