Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chrome azt írja, hogy Az...

Streetes1104 kérdése:

Chrome azt írja, hogy Az adobe Flash Playert letiltottuk, mivel lejárt. összetevőkbe meg nincs betelepülve, tehát ott nemtudom frissíteni, pedig ott kéne, hogy legyen. A legfrissebbet letöltöttem, de nem jó továbbra sem:/ ötlet valakinek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Bővítményekre gondolsz? Ott nem kell lennie, mert nem Chrome bővítmény. Elvileg mindig lefrissíti az új verziót, bár amennyire tudom, 2015 őszi az utolsó verzió. Nálam is előfordult, hogy összeborult és ezt írta ki.

[link]


Innen letöltheted a telepítőjét.

2017. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, de letölteni letudam. Folyton azt irja még mindig kb20x ha frissitem az oldalt abbol egyszer, ha nem írja ki. Igazából a Chrome ad egy linket, (hibaelhárítás) hogy ott lehetne frissiteni, tudom hogy nem nem chrome bővitmény.
2017. jan. 18. 16:17
 3/3 anonim ***** válasza:
a chrome-ot kéne frissíteni
2017. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!