Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet több feltöltésem...

Hogyan lehet több feltöltésem nCore-on?

Figyelt kérdés
Már hallottam sok mindent h mindig azt töltsem amit sokan leechelnek vagy h kacspoljam be a super seedet vagy a kényszerített indítást...
2017. jan. 18. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi köze a Super Seednek sem a kényszerített indításnak hozzá, teljesen más esetekben kell/lehet használni őket.


Az oldal túl van seedelve, és pont emiatt van időalapú seed-szabály, mert nem lehet arányt tartani.

Olyat kell töltened amit sokan visznek, miközben észre kell venned hogy a "sok" letöltő már partial seeder.


Én NFL-meccseket szoktam tölteni, és azokat sokszor 6-12 órán belül visszatolja 1-es arány fölé, és ezek mérete átlag 15 GiB. 1-nél megállítom, de szerintem simán felmegy 2-3-szorosa is. Ez is egy lehetőség, bár erről pont lemaradtál mert a szezon szeptembertől februárig tart, két hét és vége. Csak decemberber 18 és január 15 között volt 22 meccs és ebből 385 GiB feltöltés volt úgy, hogy ebből a felét már 1-es arány alatt megállítottam.


Tehát keresned kell valamit amit visznek és rendszeresen töltik fel. Sorozatok például, játékok ha még vannak, premier filmek. Ezekre mind jellemző lesz hogy lesz szerveres és sok más feltöltője is, úgyhogy lehet hetekig bent kellesz állnod seedben hogy legyen látszatja.

2017. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De attól is függ mennyi tárhely áll rendelkezésre letölteni nem?
2017. jan. 26. 03:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Letölteni annyi dolgot tudsz amennyi szabad helyed van. Feltölteni korlátlan mennyiségben lehet, mert azt az adott dolgot töltöd vissza ami nálad megvan. A kétszeres feltöltéssel nem fog dupla helyet foglalni, vagy egyáltalán többet mint amennyit letöltöttél.
2017. jan. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jól van kösz. De mire valók akkor azok a dolgok amiket a kérdés alá írtam?
2017. márc. 7. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Super seed - akkor érdemes bekapcsolni ha te vagy a feltöltő és első seeder. Minden peernek egy szeletet küld el sorban, majd azok a már meglévő szeleteiket is átadják egymásnak. Elvileg hatékonyabb feltöltési mód, mert nem ugyanazt a szeletet küldöd ki az összes letöltőnek, hanem mindenki mást, és majd ők egymással cserélnek.


Kényszerített indításnak csak akkor van értelme ha várósorban állnak a torrentek és te felül akarod bírálni a várósor limitjét. Ha a beállításokban megemeled az egyszerre futtatható torrentek limitjét, akkor soha nem lesz várósor (ha nem futtatsz annyit amennyi a limit) és soha nem lesz szükség a kényszerített indításra.


Egyik beállítással sem fogsz sem többet, sem jobban, sem gyorsabban tölteni, mert nem arra valóak.

2017. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jól van köszi :)
2017. máj. 7. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!