Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ilyenkor a játék weboldala a...

Ilyenkor a játék weboldala a gépemre tölt fel fájlokat?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy naiv a kérdés, de van egy legendás, nagyon régi játék, az első igazán jó 3d-szerű mászkálós, lövöldözős játék. Az egyik weboldalon lehet vele játszani, menteni is lehet, és mindig mikor rákattintok, kiírja, hogy downloading, és a képernyő kiírja, hogy letölt néhány tucat megabájtot, megadata, stb., és utána indul a játék. Ezeket az adatokat ugye nem a gépemre tölti minden alkalommal, amikor játszom?

2017. jan. 21. 16:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, nem 3D-szerű, de jó játék volt annak idején.
2017. jan. 21. 16:26
 2/8 anonim ***** válasza:
De, a te gépedre tölti.
2017. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De mindig újra tölt mondjuk 40 MB-t, vagy csak mindig ugyanazt? Ha mindig feltölt, akkor gondolom a meghajtón egyre több helyet foglal.
2017. jan. 21. 17:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen játék?

Így látatlanba semmit nem tudok mondani.

2017. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mai szemmel gagyi, nácikra kell lövöldözni benne.
2017. jan. 21. 17:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi a játék neve

Feltételezem a "TEMPONARY DOWNLOADED FILES" - ben megtalálod a fájljait, kiolvashatatlan értelmetlen néven, ami csak egy ideiglenes tároló, csak a windows "néha" "elfelejti" ezt

2017. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz, a gépemen nem találom. (Wolf3D)
2017. jan. 22. 07:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Wolf3D?


Azt de szerettem, bár nekem le volt töltve eleve :)

2017. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!