Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A You Tube miért tiltja le a...

A You Tube miért tiltja le a videómat amiben a Star Wars zenéje van, holott egy rakás videóban szerepel ugyanez a zene?

Figyelt kérdés

2017. jan. 21. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy szó: licenc

Sajnos vagy túl sokat vágtál be a zenéből ,úgy tudom 15 mp ig szokták figyelmen kívül hagyni....

Vagy nem tüntetted fel a leírásban!

2017. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én feltüntettem a leírásban a zene pontos címét meg mindent és akkor is le van tiltva. De vannak ilyen hozzám hasonló mezei videósok akik felveszik 15 percig h a Jedi Academyvel játszanak és alávágják a Star Warsos zenéket és a leírásban sem szerepel semmi azt az övék mégsem kerül letiltásra.
2017. jan. 21. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd a feltöltés dátumát is a régebbi videókban. Illetve attól mert megemlíted nem kaptál rá engedélyt hogy használd.
2017. jan. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem. Van amelyik több éves van amelyik friss.
2017. jan. 22. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!