Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nálatok mit jelent ez a...

Nálatok mit jelent ez a smiley messengerben?

Figyelt kérdés

[link]


Itt az első sorban a második, ahol a száját nyalja, vagy akármit is csinál.. Ti ezt mikor szoktátok ezt használni, neketek ez mit jelent?


2017. jan. 23. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jégkrémet eszik, és véletlenül a másik felénél vette a szájába. Én ilyenkor használnám, és azt fejezném ki vele, hogy véletlenül a másik felén kezdtem el elfogyasztani a jégkrémet.
2017. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"finom", de én perverz értelembe szoktam használni vagy kettőspont P
2017. jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azt jelenti, hogy finom.

Mivel itt van külön olyan is, ami nyelvkidugás, ezért én ezt csak finomra érteném.

Nekem telón csak egyfajta nyelves van, szóval az lehet félreérthető, hogy finom vagy éppen kidugja valaki a nyelvét, vagy valami erotikus dolgot akar kifejezni.

De itt van többféle is, szóval erről én finomra gondolnék.

2017. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nekem ezt egy ismerősöm akkor szokta írni, milor a szkásos "jóéjt, stb" elköszönés van.. ilyen mondatkörnyezetben mi lehetne?

2017. jan. 23. 11:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor jóéjt puszi lehet.
2017. jan. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor talán kérdezd meg tőle. Az a legegyszerűbb.


Engem inkább az első sor (vagy oszlop) utolsó smiley-ja érdekel. Miért van egy s*gg (vagy talán herez@cskó?) az arcán? Az mit jelent?

2017. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: az puszi :)
2017. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!