Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan lehet letölteni AC/DC...

Honnan lehet letölteni AC/DC albumokat? (nem dc, torrent stb. )

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
rapidshare.. vagy hogy erted?
2008. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem dc++,nem torrent és nem stb,akkor sehonnan.Mit gondoltál csakúgy publikussá fogják tenni az albumjaikat?!Én letöltöttem torrenttel a komplett discográfiájukat,lejött pár óra alatt,pedig kurva lassú netem van.Nem tudom miért nem jó ez neked.
2008. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Vodafona tiltja és már 1 x felszolitottak...

Szal ha torrentezek 1 aranyos dijcsomagváltást kapok ami nem éri meg.

Azért kérdem hátha tud valaki valami megoldást.

2008. okt. 9. 14:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Így már értem.Ha rám hallgatsz szolgáltatót váltasz,mert a torrentnél jelenleg nincs jobb fájlmegosztó technológia.Nem tudom,lehet,hogy a rapidshare-t nem tiltja a voda,hiszen az direkt letöltés.


[link]

2008. okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rapid szerintem jó és köszi. Vodánál még 1 év hüség köt... Amugy már váltottam volna.
2008. okt. 9. 16:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Szívesen.Találtam még egy neked való oldalt:


*****


regisztrálj nyugodtan,ingyenes,nem kérdez személyes adatot



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2008. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Használj uTorrent 1.8-as verziót, és állítsd be benne az adatforgalom titkosítását, és nincs az a szolgáltató amely megállapítja hogy torrentezel (a UPC kezdett el köcsögösködni pár hónapja hogy blokkolta/korlátozta a torrent adatforgalmat, egy fórumon olvastam hogy ez a megoldás, és azóta tényleg kiválóan működik, full sávszéllel töltök bármit)


A szükséges beállítások, egy perc az egész:


Options>Preferences>Connection

Pipa be:

- Randomize port each start


Majd, Options>Preferences>BitTorrent>Protocol Encryption > Outgoing: állítsuk Enabled-re


Enjoy :)

2008. okt. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát jól hangzik, de az a baj hogy már kaptam felszólítást és parázok :S, nem akarom megszívni.
2008. okt. 15. 18:25
 9/9 Keresztapa15 válasza:
számonként tudod csak letölteni de szinte az összes acdc szám fent van : www.beemp3.com (keresőbe írd be ac/dc)
2010. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!