Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi jelet Wifi jelként lehet...

Simpson71 kérdése:

Wifi jelet Wifi jelként lehet továbbítani? Van olyan program amely képes erre? Mert a sima hotspot programok automatikusan lezárják a Wifi jelet.

Figyelt kérdés

2017. jan. 24. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
u what
2017. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2017. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Wifi jel erősítőre gondolsz?

LEhet kapni wifi jelerősítőt

2017. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Laptopokon, van lehetőség a Virtual Wifi programmal ilyet csinálni, ha arra gondolok amire te is.

De ennek nem csak szoftverkorlátai vannak, a hardvernek is kell, hogy képes legyen ilyen mutatványra.

2017. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak egy programra gondoltam ami továbbosztja a wifi jelet wifi jelként.Tabletnél próbáltam ki hogy ugyanazt a wifi jelet egy mobilon keresztül újraküldtem a tabletre.Sokkal erőssebb jelet generál valamiért a mobil mint az alap wifi jel.Szabályosan olyan mint egy jel erősítő.Ehhez a Foxfi programot használtam.
2017. jan. 24. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!