Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kb két hete csak max 150kb al...

Kb két hete csak max 150kb al tudok tölteni. Eddig 1mb volt a letöltési sebességem. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Nem váltottunk sem előfizetőt, sem díjcsomagot.
2010. máj. 6. 14:57
 1/5 anonim válasza:

Szolgáltatótól függően ha torrentezel, FTP-t használsz lehet hogy leblokkolták a sebességedet.

Lehetséges hogy az oprendszereddel van valami gubanc (erre a megoldás 3 uniblue termék heti használata: speedupmypc, registrybooster, driver scanner) esetleg még a modemeddel lehet baj.

2010. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A speed test alapján minden rendben van... Nem értem :S
2010. máj. 6. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
150el tudsz letölteni... de mit és honnan? nem mind1
2010. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Torrent? Ha igen akkor számít a Seeder/Leecher arány. Olvass utána nagyon jó kis oldal minden torrentezőnek ajánlom: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. máj. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Torrentezek is egy jó ideje, azzal tisztában vagyok, hogy működik köszönöm. Meg azt is tudom, hogy nem mindegy honnan töltök. De azért azt meg tudom állapítani, hogy ennél többel is tudnék tölteni.. pl szoftverbazis.hu vagy bármilyen más letöltős oldal.
2010. máj. 6. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!