Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem frissül az Ncore?

Miért nem frissül az Ncore?

Figyelt kérdés

8 órája nem frissülnek az Aktivitásban a torrentek. Mindenhol a "Stopped" felirat van, pedig az utorrentben elvileg minden oké, mivel Seed be vannak állva. Csak hát nem tölt tőlem senki. Ilyenkor mivan?

Töltenék még 2 videót is, de azok sem jönnek le.

A kalózöbölből viszont minden gond nélkül jönnek a cuccok, és vissza id tudom tölteni azokat.



2017. jan. 26. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:

utorrent verzió?

nCore wiki:

"Ismert, hibás verziók:

• qBittorrent 2.8 széria: Használata nem javasolt. Memóriát eszik, elfogyasztja amit lehet. Ezen kivül fals I/O hibákat szór. Amint érkezik javitás, frissitve lesz a wiki lap. "


Legegyszerűbb javítás: használj qBittorrentet

2017. jan. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, rossz sort másoltam:

"• uTorrent 3.3 verzó: Folyamatosan szétkapcsol, aktivitás nem működik rendesen. "

2017. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem 2.1-esem van. Sose volt még ilyen gondom.
2017. jan. 26. 23:19
 4/7 Dongaben ***** válasza:
Nekem is 2.1 van, és most is kiválóan működik. A NET szolgáltatóval lehet gond... Éppen szundít.:)
2017. jan. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Néha nálam az ilyesmit megoldja a Tracker frissítése (Update Tracker) adott torrenteken, szintén uTorrent.
2017. jan. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ahogy #5 írja.
2017. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Farkas Gyula Tibor válasza:

sziasztok

u torrent 3.6-ost használok már jóideje3 hete ki kellett húzni a külső hdd-t amiről torrentezek eddig ilyen esetben egy kényszerített újraellenőrzés megoldotta a folytatást

cseréltem már laptopot és külső hdd-t is - úgy h a régi torrenteket folytattam


de most ncore aktivitás menüben a status "stopped"és a profilmomban ahol a futtatott torrenteket kellene látni - ott kevesebb mint 10%-át jeleníti meg

a tracker frissítést már próbáltam töröltem és újra raktam az u torrentet is

előre is köszönöm a segítséget

2022. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!