Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az megoldható hogy a vezetékes...

Az megoldható hogy a vezetékesnetet router nélkül két felé osszam?

Figyelt kérdés

arra gondoltam hogy két hálózati kártyával nem lehet megoldani hogy pl az egyiken bejön a net a másikon meg ki és akkor nekem is van netem meg tovább is megy a routerbe...ez azért kéne mert ugy tudom ha a router kimarad a hálózatbol és egyböl a pc-be megy akkor gyorsabb a net viszont egy utp y elosztoval meg nem lehet asszem...vagy van bármilyen megoldás arra hogy ne a routerből jöjjön nekem a net de mégis a routernek is legyen hozzáférése (a telefonom miatt)

válaszokat előre is köszi



2017. jan. 28. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Megoldható 2 háló kártyával, de inkább vegyél normális routert ami bírja az internet sebességét, akkor nem fog lasítani.
2017. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
network bridge
2017. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a szolgáltatód eszköze hajlandó 1-nél több IP-t kiosztani (pl. DSL-nél így szokott lenni), akkor elég egy sima switch is.
2017. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!