Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az hogy nekem...

Miért van az hogy nekem kollégiumban nem találja meg az egyik wi-fit? Van az emeleten 4_1,4_2,4_3,4_4 és mi a 4_3on vagyunk és 2 szobatársamnak talál egy olyat hogy 4_3_5 és nekem ezt a laptopom nem találja meg.

Figyelt kérdés

2017. jan. 31. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Többféle megoldás is létezik, megprobálhatnád, hogy ne eggyszerre használjátok a WiFit, menj közelebb a wifihez a szoba területén belül, állítsd alapértelmezettre a wifi konfigurációt, ha nem az a rendszer van laptopon amelyikhez van Driver is, akkor az is lehet probléma, vagy régi már a laptopod és nem támogatja azt a sávszélességet amin a wifi szórja a jelet
2017. jan. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
-imádjuk az ilyen kérdést,ott van 100 társad aki ismeri a helyzetet,de te mégis itt kérdezed az idegenektől ezt....
2017. febr. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen biztos van annyi időm hogy őket ne kérdezzem meg helyette felmegyek és sokkal több időt igénylően kiírom és várok... Az volt az első hogy megkérdeztem őket.
2017. febr. 1. 08:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként Lenovo G500
2017. febr. 1. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!