Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez a darknet most Hogy is...

Talicskázósisten kérdése:

Ez a darknet most Hogy is működik?

Figyelt kérdés
Olvastam róla sokat mindenhol, de nem értem teljesen hogy is van ez. Hogy van ez a bitcoin? Hogy lehet azt szerezni? Hogy lehet felmenni egy weblapra? Vagy valahol venni kell hozzá linket és csak akkor működik? Fegyvert meg minden szarságot hogy lehet venni? Valaki valami részletes beszámolót tudna adni?
2017. jan. 31. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
úgy, hogy sötét mint te. és mivel nincs megvilágítva így nem látszik, mint te se én számomra.
2017. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A net mélye... Tor segítségével tudsz fellépni, de ne menj, mert a kíváncsiság bajba visz.
2017. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha ennyire értesz hozzá, akkor inkább ne gondolkodj a fegyvervásárláson, mert holnap a TEK fog kopogtatni a postás helyett.
2017. febr. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A google sok mindenre jó. Pld.:

[link]

2017. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Figyelj! Annak idelyén nekem azt mondták, hogyha magadtól nem tudod előhozni akkor nem vagy rá alkalmas hogy megnézd. Nekem egyből sikerült. Sok sikert.
2017. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Az internet sötét oldala a dark web. Itt a weboldalak nevei össze-vissza betűkből és számokból állnak és mindegyik oldalon neve ".onion" végződésű. Ez azért van, mert a Tor Böngésző (ezzel lehet elérni a dark webet) rétegesen titkosít, mint a hagyma. Tudod a hagyma több rétegű, ahogy Shrek mondta. A viccet férre téve a Tor Böngésző így titkosít és ezért "nem" lehet visszakövetni hogy mit csinált egy felhasználó a dark weben. És azért írtam macska körmök közé a nemet, mert ez NEM igaz. Ha VPN-t használsz, ami mindig máshova tesz a világban virtuálisan, akkor is vissza lehet követni, ha egy okos hackerrel állsz szemben. Ugyan ez igaz a BitCoin tranzakciókra is. Ha BitCoinnal fizetsz a hatóság vagy egy hacker vissza tudja követni, hogy mit vettél, hol, mikor és mennyi pénzért.

Remélem tudtam segíteni.

2021. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!