Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Docs vagy Word, szerint...

Google Docs vagy Word, szerintetek melyikben jobb dolgozni és miért?

Figyelt kérdés
Mióta rájöttem hogy Word dokumentumot lehet a Google Drive-ban is szerkeszteni azóta azt használom, Az a verzió figyelés amire az képes, hogy pontosan aláhúzza hogy mit és mikor szerkezdettem, és az nem vész el amit törlök a szövegben hanem bármikor visszaállíthatom az engem nagyon bevonzott, és ez semmi ahhoz képest hogy bármikor bárhonnan elérem, írhatom attól függetlenül hogy van e Word telepítve a gépen, és bárkivel megoszthatom, és aki megnézi az mindig a legújabb verziót láthatja. Miért kéne worden dolgoznom hogy ha ez sokkal biztonságosabb, és jobb?
2017. febr. 1. 01:45
 1/1 holnaptegnapja ***** válasza:

Én a hagyományos Word tudását sem tudom csúcsra kihasználni, - allore, ... így a G.D. tudásának összes csillivillije már tárgytalan is.

Ha csak rá nem kényszerítenek, hogy a régi Word annyira nem kompatibilis már felfele, hogy ... ---stb.


Szerintem mindegyikkel lehet még jól dolgozni.

2017. febr. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!