Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem csatlakozik a gépem a...

Nem csatlakozik a gépem a wifihez, segítene valaki?

Figyelt kérdés

Eddig minden rendben volt, pár napja netezés közben hirtelen lecsatlakozott, azóta nem sikerül.

Van egy router, amiről Tp link wn727n usb-vel veszi a wifit a számítógép. A router jó, mert a mobilokon jó a wifi. A gép felismeri az usbt, a hálózatomat, mutatja a jelerősséget, próbál csatlakozni, de kiírja egy idő után h nem tud csatlakozni. Már újratelepítettem, de sehogy sem jó, másik usbt is kipróbáltam (tp link wn 722n). Ha valaki segítene megoldani hálás lennék!


2017. febr. 3. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáltad resetelni a routert? Másik gépen működnek az eszközök? Azokon az USB portokon, ahol nem mennek a stick-ek, ott más eszköz megy? ( egér, pendrive stb.)


Esetlegesen eszközkezelőben meg lehetne próbálni egy tiltás-engedélyezést. A drivert telepítetted újra?

2017. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs másik gép, de nem az én szobámban van a kável, én a nélkül használtam eddig is. Reseteltem, nem változott semmi, drivert újraraktam. Hátul van egér és billentyűzet.
2017. febr. 4. 12:21
 3/3 anonim ***** válasza:
És ha a Hálózatkezelési és megosztási központban( Win7, a 10-es rendszerben nem tudom hogy hívják), elfelejteted vele a mentett WiFi kapcsolatot?
2017. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!