Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom a gyerekem internet...

Hogy tudom a gyerekem internetét korlátozni?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet hogy a gyerek éjjel-nappal gépezik és játszik, amiből most már elég. Ma megváltoztattam a WIFI kdot, hogy ne tudjon rácsatlakozni a netre, és végre csináljon valami mást is. Csak nyilván majd meg kell neki adni újra, és ha megint azt akarom hogy ne férjen hozzá, megint meg kell változtatni, és ez sem megoldás hogy naponta jelszót kell változtatni. Hogy tudnám egyszerűbben korlátozni?


WIN10 op. rendszer. Egy program is jó lenne, hogy pl naponta 3 órát engedélyezze a WIFI/internet használatát, majd után blokkolja azt a következő 24 órás periódusig. Valaki tudna segíteni?



2017. febr. 5. 12:03
 1/6 anonim válasza:
47%

Üdv! Hány éves a gyerek? Én q4 vagyok és bármit csinálnak a nettel vagy a gépemmel semmi per alatt megoldom és a szüleimbek ez ellen esélye sincs. Ha a gyereked is ért a géphez ugyan ez lessz de ha béna benne akkor csak tilcsd le a gépében a hálókártyát ( számítogép>eszközkezelö>hálozati kártyák arra jobbklikk és tiltás )

Elnézés a helyesirási hibákért szar a telom és lusta vagyok gépezni/azon irni

2017. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia:) 11 éves, és a Minecrafton s a CSGO-n kívül máshoz nem ért:DD
2017. febr. 5. 12:20
 3/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Más is használja a Wi-Fi-t rajta kívül?
2017. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Donald J. Trump ***** válasza:

Saját felhasználói fiókot csinálsz neki a Windowsban, amiből csak az általad engedélyezett programokat éri el.

E mellé érdemes még beszerezni a Média- és Hírközlési Hatóság által ingyenesen kínált szűrőszoftvert is: [link]

A fentebbi oldalon további tippeket is találsz a témában.

2017. febr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Remélem az angolal nincs probléma.

[link]


De van ilyen is:)

[link]

2017. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a router támogatja, akkor le lehet tiltani egy adott eszközt a hálózatról megadott időre. Pl. csak délután 2 és este 8 között engedi fel a hálózatra.


Milyen routered/modemed van?

2017. febr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!