Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a probléma a Facebooknak?

K.patrik96 kérdése:

Mi a probléma a Facebooknak?

Figyelt kérdés

Csináltam egy új facebookot, és nagyon sok embernek probáltam irni és nem enged, mert azt irja hogy ideiglenesen levan tiltva ez a funkció. De miért? Engem nem tiltott senki, nem spamelek meg ilyenek.You're temporarily blocked from starting new conversations. Mit tegyek? Vagy feloldják-e egyáltalán?

Köszi..



2017. febr. 7. 14:06
 1/7 A kérdező kommentje:
A régi Fb-m febr.19én lesz véglegesen törölve, ez zavarhatja? Olvasom, hogy átmeneti az egész..de tudnom kellene mikor oldják fel.
2017. febr. 7. 14:14
 2/7 anonim ***** válasza:

A Google szolgáltatásait még mindig ingyen és bérmentve igénybe tudod venni:


[link]

2017. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Alap hogy elolvastam. de nem derül ki belőle semmi konkrétum, asszem egyszerübb lesz egy ujat ismételten másik kettőt törölni és LASSAN KEVÉS EMBERT ujra bejelölni
2017. febr. 7. 15:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor kimásolom neked a konkrétumot:


"Ha átmenetileg le van tiltva számodra a Facebookon az üzenetek küldése, ennek az lehet az oka, hogy az utóbbi időben nagyon sok üzenetet küldtél, vagy ha nemkívánatosként jelölték meg az üzeneteidet."

2017. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen..csak időpontot nem adtak...gondolom lehet ez 1 hét, hónap, év...kitudja. :\
2017. febr. 7. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megtaláltam, hogy lehet megnézni. A Google még mindig ingyenes.
2017. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jólvan..köszönöm!! :DD -.-
2017. febr. 7. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!