Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC free Wifi miért nem enged be?

UPC free Wifi miért nem enged be?

Figyelt kérdés
A Windows-t(7) újra kelet raknom 2016 nyáron és utána simán tudtam csatlakozni a free wifihez ezt most meg kelet ismételnem 2016 decemberébe beálltok mindent úgy ahogy kell meg jelenik az ablak hogy kéri a felhasználó név és jelszó meg adom és neki áll kapcsolódni és egy kis idő után újra meg jelenik az ablak ahol meg kell adnom az adatokat (nem enged be)
2017. febr. 7. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg megváltozott a jelszó.

Már azt sem értem hogy ha van UPC neted miért a wifree-re csatlakozol.Amennyiben mégsem a tied kérd el a jelszót akitől kaptad.

2017. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem nincs UPC m én csak használni szeretném és a jelszó garantáltan nem változott mert a tulajtól kaptam és a másik 4 eszközön megy
2017. febr. 8. 23:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszerre max 3 készüléken működik.

[link]

2017. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!