Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amit az interneten rendelek...

Amit az interneten rendelek azt bárki átveheti?

Figyelt kérdés
Tehát ha rendelek valamit ebay-en vagy amazon-on akkor aki épp itthon van az atveheti? Alá kell írni ? Csak az én nevemmel lehet átvenni ?

2017. febr. 7. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem tértivevényes, tudtommal igen. Aki otthon van, nem is kell hogy oda legyen bejelentve. Kisebb csomagokat bedobják, nagyobbakat meg aki otthon van annak odaadják, mivel postás hozza.
2017. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi :) akkor nem kell félni hogy nem leszek itthon
2017. febr. 7. 20:42
 3/3 anonim válasza:

mi rendeltünk egy babakocsit, csakhogy máshová küldték el véletlenül. akihez érkezett átvette s megvette. a nevem volt rajta nem lett volna joga megvennie.

az egy dolog h a szomszédom átveszi a nevemben s aztán odaadja nekem. de h egy idegen átveheti ami nem is az ő nevén van, amit nem is ő rendelt meg...

borzasztóan kiakadtam és ezért soha többet nem rendelek neten.

2017. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!