Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Olyankor mi van internetes...

Olyankor mi van internetes számlafizetés közben hiba történik, de a számla mégis eltűnik a fizetésre váró számlák közül?

Figyelt kérdés
A Telekomos mobilom havidíját meg a mobilom esedékes részletét akartam kifizetni a Telekom honlapján, de amikor visszairányított az OTP felületéről feljött valami kis ablak hogy general error, ezt bezártam, ekkor vagy 1-2 percig forgott a karika hogy várokozás a visszaigazolásra (vagy valami ilyesmi) és aztán feljött egy nagy piros hátterű sávban hogy Általános hiba és az oldal teljesen lefagyott. Bezártam a böngészőt, aztán visszamentem de már azt írta hogy nincs befizetésre váró számlám. Ilyenkor mi van? Ki lett fizetve a számla, vagy sem?

2017. febr. 8. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyenkor egy kis idő (pár óra - 1-2 nap) alatt frissülnek az információk, rájön a telekom rendszere, hogy a tranzakció sikertelen volt, és a számlád visszakerül a fizetésre várók közé.
2017. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!