Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jelennek meg a facebook...

Miért jelennek meg a facebook posztok a nevemben?

Figyelt kérdés

Pár napja tapasztalom ezt a rendkívül zavaró jelenséget.

Naponta többször jelennek meg a a facebook falamon posztok, amikhez nekem közöm nincs.

Ezekben a posztokban valamiféle vpn link jelenik meg valamint egy angol nyelvű reklámszöveg féleség.

Már nagyon idegesít, nem győzöm őket törlöni.

Az facebookba épülő alkalmazásokat már letiltottam, jelszót is cseréltem, sőt, még a telefont is hard reseteltem.

Valaki tapasztalt már ilyet? Egyéb ötletek?



2017. febr. 10. 20:43
 1/3 anonim válasza:
Lehet feltörte valaki a Facebook fiókodat
2017. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 edemmester ***** válasza:

1. Ellenőrizd a böngésződet és a számítógépedet amit használsz, hogy biztosan nincs-e rajta semmilyen káros program, vagy böngésző bővítmény, utóbbiak mostanában elég gyakoriak. Chrome esetén használd bátran a cleanup tool-t: [link] , ez átvizsgálja a Google Chromeot és megtisztítja a potenciális veszélyforrásoktól.


2. Ellenőrizd, hogy honnan vagy bejelentkezve. Ezt megteheted a biztonsági beállításoknál ( [link] ) a Bejelentkezett helyek menüpont alatt. Itt léptess ki minden olyan eszközt, amiről nem tudod 100% biztosan, hogy a sajátod.


3. [ezt már megtetted elvileg] Ellenőrizd az alkalmazásokat, amelyekbe facebookkal jelentkeztél be. Ezt megteheted az Alkalmazásbeállításoknál ( [link] ). Amelyikben nem vagy 100%-ig biztos hogy használod, azt távolítsd el bátran. Ha semmi ilyet nem használsz, ugyanitt akár le is tilthatod a FB-os bejelentkezést.


4. Gondold át, hogy nem adtad-e meg olyan helyen vagy alkalmazásban a jelszavadat, amelyik esetleg adathalász alkalmazás lehetett. Ilyen lehet egy harmadik féltől származó, az eredetihez hasonlító FB kliens, vagy akár egy "szerzünk ingyen likeot a képeidre" alkalmazás is a telefonodon.

2017. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egy pár napja megoldódottnak tűnt a probléma.

Letöröltem a Chromot, jelszót cseréltem és a CCleanert is lefutattam.

Aztán most megint csinált egy posztot, pontosan ezt:


Looking for a great place to get residential vpn's, proxies, and remote desktops? Look here: -linkk-

2017. febr. 14. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!