Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A legtöbb videót miért nem...

A legtöbb videót miért nem játsza le a youtube (fekete kép)?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdte, hogy bejön a videólejátszó felülete, viszont maga a videó nem ibdul el. Alatta a kommentek, mellette az ajánlott videók borítóképei rendesen megjelennek. Frissítettem a java-t, az adobe flash-t, a chrome a legújabb verzión van, kikapcsoltam a bővítményeket, de semmi. És ami a legérdekesebb, hogy incognito módban gond nélkül megy minden. Esetleg tud valaki erre valami megoldást? Köszi.

2017. febr. 11. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mostanában gyakran előforduló jelenség, szerintem dolgozgatnak rajta
2017. febr. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Elég zavaró. Viszont annyit észrevettem, hogyha nem vagyok bejelentkezve a google fiókba, akkor gond nélkül lejátszik mindent.
2017. febr. 12. 10:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hiba, nálam is ez van.
2017. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 solyom1999 válasza:
Ha kijelentkezel a Gmail fiókodból és úgy nézed a videót akkor is fekete a kép mert én nálam nem úgy elindul nekem :/ nem tudom miért csinálja ezt de nézegetem a gépet hogy mitől van ez írok ha sikerült meg találni a gondot addig is úgy nézd a vidiket hogy ki lépsz a gmail bol !
2017. febr. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez van de nekem inkognítóba se jó :(
2017. máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!