Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet erre a megoldás?

Mi lehet erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Facebookom szórakozik az üzenetemmel..vagy nemtudom.. 1 ember kivételével mindenkivel tudok üzenetet váltni.


ha pl küldök neki egy üzenetet, akkor ő látja amit én írok, de én nem látom a választ.. sőt, ha bezárom a böngészőt akkor azt az üzenetet sem menti el, amit én küldtem neki.


Kitöröltem az ismerőseim közül.. újra felvettem.. stb .. nem javult meg a helyzet és az idegesítő az egészben az, hogy mindenki mással tudok normálisan kommunikálni csak 1 emberrel nem :D



2017. febr. 11. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet hogy ő nem ír vissza szimplán.
2017. febr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Írt instagramon a csaj,hogy miért nem válaszolok neki stb stb. és elküldte a Screenschotot amit a beszélgetésről készített. Ő látja azt amit én írok. Válaszol is rá, de én nem látom a választ, sőt, ha restartolom a böngészőt, eltűnik az egész beszélgetés.
2017. febr. 11. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!