Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vélemények/Tapasztalatok a...

Vélemények/Tapasztalatok a UPC Fiber Power 120-al?

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretném lecserélni a mostani Selcomos internetemet erre de előbb szeretnék pár véleményt vagy tapasztalatot hallani.


Például hogy milyen gyors általában és hogy milyen a hozzá adott Wifi modem.



2017. febr. 13. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem ilyen van, a 120 mbit mindig fix-en jön, a wifi modem pl. 1 szintes házban szerintem egész jó (eszköz függő kb. 30-40-60mbit jön be)

attól függ hogy ahol te vagy ott köthető e

2017. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A weboldal szerint igen de holnap fogom őket felhívni hogy biztos jó e.


A mostani Selcomos előfizetésem alig hozza a 7mb ot és 7500 ba kerül havonta...

2017. febr. 13. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
300-as csomagom van, stabilan megvan a sebesseg, a connect boxnak meg nagy a hatosugara.
2017. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A router hány eszközt bír ki?


Mi 4 telefont 1 gépet és 1 tévét használunk most és nem igazán kedveli a mostani Wifink.

2017. febr. 14. 00:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Asztali gep, laptop, tablet, 2 telefon. Es siman tudok meg ezek mellett online jatszani is.
2017. febr. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó köszi mindenki :)
2017. febr. 15. 01:37
 7/7 A kérdező kommentje:

Most kaptam egy értesítő email-t hogy milyen csomagot rendeltem meg de itt két éves hűségnyilatkozat szerepel pedig direkt az egy evését kértem.

Ezt meg lehet valahogy valtoztatni?

Mert őszintén szívesebben rendelném hűségnyilatkozat nélkül de sajnos ez nem egy opció.

2017. febr. 15. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!