Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC TC7200. U Modem Wifi...

UPC TC7200. U Modem Wifi csatlakozás után 10 mp-el ledob a Wifiről, visszacsatlakozni nem lehet, és UTP kábellel sincs utána, mi a gond?

Figyelt kérdés
Hétvégén teljesen meghalt a Modem, szokott ilyet csinálni mindig hétvégén egy két percre, olyankor vagy újraindítom vagy visszacsatlakozik magától, nah szoval nem érdekelt mert elvileg karbantartás volt erre felé és azért nem volt, mostanára vissza jött de Wifivel ledob pedig gyári resetet kapott meg minden, ugyanazokat a beállításokat vissza raktam, a legérdekesebb hogy a Wifire utána nem enged fel semmilyen eszközzel, és még a net is megszánik létezni UTP vel de világít minden ugyanúgy? Ilyenkor mi van????? A wifi beállítások rosszak? Mert szerintem nem mert megnéztem többfélével is, most azzal próbálkozok, beíllítom 5ghz re és vissza 2.4 re.

2017. febr. 14. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egy-két perces kiesés az IP-cím újrakérést jelenti. Ha több órásról van szó, hívd a szolgáltatót. Gyári reset nem ajánlott, mivel a beállítása laikusként kiszállással járt.
2017. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam vmi ilyesmi, de most meg jó lett a Wifi de csak mobilon van internet, laptopon csak a Wifire csatlakozik, és írja Nincs internet (Biztonságos) :D Hát valóban biztonságos ha nincs, de viccet félretéve nem akarok kiszállást fizetni. Remélem jó lesz.
2017. febr. 15. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez, de elég a 2,4-es újrarúgni, és csak azzal van a baj. Lett megoldásM
2020. ápr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!