Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges, hogy valaki...

Lehetséges, hogy valaki feltörte a gépem?

Figyelt kérdés
Megjelent az asztalomon egy otthoni csoport nevű mappa, amit tutira nem én hoztam létre. Szerintetek valaki belemászott picit a gépembe?
2017. febr. 14. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az asztalon nem szabadna megjelennie ilyen mappának.

Tudsz küldeni róla képernyőképet?

2017. febr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen mindjárt küldök, most áttértem live rendszeren futtatok windowst, megváltoztattam a jelszót.
2017. febr. 14. 09:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Frászt, csak nem ismered a Windowst.
2017. febr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az előbb elírtam live rendszeren használok linuxot, de lényegtelen is. Sosem voltam windows párti, bár annyira nem értek a gépekhez. A gép egy kölcsönzött hallgatói gép, a kollégium által, ha ez jelenthet valamit. Most visszaléptem windowsban vagyok, de érdekes módon eltűnt az asztalról az ion. És nem én hoztam létre, illetve nem én tettem ki az asztalra ez biztos.
2017. febr. 14. 09:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Az otthoni csoport a Windows hülyesége. Ha csatlakozol egy új hálózathoz, megkérdezi, hogy milyen hálózat, és ha otthonit jelölsz meg, akkor létrehoz egy ilyen baromságot, amivel elvileg meg tudsz osztani doksikat a hálózat gépei között, gyakorlatilag azonban semmire sem jó.
2017. febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Figyelj! Én nem jelöltem meg semmilyen hálózatot, sem otthonit, sem nyilvánosat, sem munkahelyit stb. Most megnéztem az előbb és alapértelmezettem nyilvánosra volt téve, ami nekem megint gyanús, hogy hálózat2 név alatt csatlakozik! Valami szerintem nem kóser, mert a hálózattal szerintem vki szórakozott picit. Reggel arra keltem, hogy kint van az asztalon az ikonja, amit elég macerás egyébként is létrehozni mert jelszó is kell hozzá, tehát valaki szerintem összekötötte a gépem, annak érdekében, hogy fájlokat tudjon megosztani, illetve hozzáférni!
2017. febr. 14. 10:06
 7/11 A kérdező kommentje:
Hű b+ a hálózatokon belül most néztem meg, hogy 66 számítógép van csatlakozva a hálózatra, most már 67 szóval úgy tűnik, hogy dinamikusan változik.
2017. febr. 14. 10:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én asztalomon is megjelent, és sehogy sem tudtam eltávolítani, és itt egy másik.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__8..

2017. febr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem engedte a kilépést. Valaki beleirányította a gépem egy csop hálózatra, amin fájlokat, meg kb. mindent meg lehet osztani, az én gépem 69 géppel kommunikáll, és mindehez, valaki vélhetően tud egy jelszót, mármint aki létrehozta az otthoni csoportot.
2017. febr. 14. 10:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Hamachi, vagy más virtuális hálózat dolog nincs telepítve!?

Ott látjátok egymás megosztásait is, ha nem korlátozzátok le.

Illetve, volt hogy kisebb internet szolgáltató (DiGi), elszúrt egy beállítást az egyik Switch -en, és egy háztömb összes gépe ami nem volt router mögött, közvetlen látták egymást.

2017. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!