Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy tudom a...

Miért van az, hogy tudom a wifi jelszót, mégsem enged csatlakozni egy androidos mobilt?

Figyelt kérdés
Egy IPhone készülék a jelszó beírása után máris csatlakozott,de az androidos nem.Miért?
2017. febr. 19. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Feldobja a hálózatot és beírod a jelszót, vagy kézzel adod hozzá a hálózatot?


Kézzel próbáltad?


Routert és a telefonodat is újraindítottad?

2017. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Derwer ***** válasza:
Lehet például MAC szűrés is a hálózaton.
2017. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak:a routert nem tudom újraindítani,mert nem az enyém,viszont a telefonomon ezt még nem próbáltam,csak azt,hogy felejtse el a hálózatot,majd jelszó újra be,de semmi.
2017. febr. 19. 16:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja,és még annyit:feldobja,tehát látja a hálózatot.
2017. febr. 19. 16:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Derwer nevű felhasználónak:a MAC szüréssel mit tudok kezdeni?Bele kell menni a router oldalára és onnan kinézni valamit?
2017. febr. 19. 16:06
 6/7 Derwer ***** válasza:
Pontosan, a routeren kell engedélyezni a te MAC címedet. Ha van ilyen Mac cím szűrés.
2017. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na akkor tisztázzuk. kinek a routerja és hogyan próbálsz csatlakozni, illetve van-e egyáltalán jogosultságod hozzá hogy csatlakozz?
2017. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!