Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aliexpress vasarlas?

Aliexpress vasarlas?

Figyelt kérdés

Rendeltem mar par dolgot eddig semmi problema nem volt, de most nem tudom h mi van.


Rendeltem egy dolgot meg 02.03-an, es eddig nem adtak fel a csomagot. A kovetes menuponzban ma az az izenet fogadott, hogy "order has been cancelled" tehat toroltek a rendelest vagy valami ilyesmi. Irtam az eladonak, de valaszt nem kapok. Ki lett fizetve a termek meg a rendeleskor bankkartyaval...


Hasonlo folgok, tapasztalazok? Mi tevo legyek? Vagy en vagyok a hulye es felre ertettem valamit?



2017. febr. 20. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
igen, törölték a rendelést. valszeg kifogyhatott a készlet v hasonló. a pénz 3-6 napon belül teljes összegben visszakerül a számládra :)
2017. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors, nyugtato valaszt! :)
2017. febr. 20. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!