Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Avast által ajánlott...

Az Avast által ajánlott elavult Flash Player plugin frissítését miért nem tudom végrehajtani?

Figyelt kérdés
Próbáljam újra. Próbáltam többször.
2017. febr. 22. 23:18
 1/6 Derwer ***** válasza:
Látogasd meg mindegyik böngésződdel a flash.com oldalt és úgy töltsd le a frissített setup fájlokat. Majd telepítsd. Böngészőnként.
2017. febr. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miután beléptem a Firefoxba(amit soha nem használok)körülnéztem a bővítményekben, két sebezhetőséggel találkoztam. Kiléptem, majd futtattam az okos vizsgálatot az Avasttal, a Flash Player mellett még két frissíteni valót előszedett, aztán gond nélkül lefuttatta. Ezek után eltűnt a Firefox bővítményeiben a Shockwave Flash-re vonatkozó figyelmeztetés és csak a Java Deployment előtt van. Azzal mit tegyek? - ha lennél olyan szíves eligazítani egy analfabétát.
2017. febr. 23. 09:01
 3/6 Derwer ***** válasza:

Menj el a java.com-ra a FireFox-szal és töltsd le.

Bár a development KIT amúgy felesleges neked.

2017. febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Törölném én a Firefoxot mindenestül, ha maradéktalanul tudnám. Leginkább az Edge-et használom "sötét alapon", de mert ott mindennel nem boldogulok, nyitva van a Chrome is.
2017. febr. 23. 10:46
 5/6 Derwer ***** válasza:
Akkor töröld. Start menü-> Programok hozzáadása és eltávolítása-> firefox kikeresése és uninstall
2017. febr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Eltüntettem levelezőstől, csak meg ne bánjam, mert a Windows 10 levelezője nem volt megbízható, de talán csak eleinte.

Köszönöm szépen a segítségedet.

2017. febr. 23. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!