Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet adatforgalom korlátoz...

Internet adatforgalom korlátozás egy kiválasztott IP címre?

Figyelt kérdés
Családban xy állandóan torrentezik és holtra nem érdekli, hogy ezzel full megbénítja az egészet és így másnak egy videó is nehézkesen megy. DSL-2751 routerünk van valahogy be lehet állítani, hogy korlátozzam az ő IP címére az adatforgalmat? Az is jó, ha a letöltéseket le tudnám tiltani a gépén. (Azt tudom, hogy a netet full le lehet, de azt nem akarom)

2017. febr. 23. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
2017. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi ezt megtaláltam szóval konkretizálom a kérdést.

[link]

Itt hova mit kell írni? bocsi rémes az angolom+infóból se vagyok egy lángész. Semmi mást nem szeretnék, mint ip címet megadni és korlátozni letöltési sebességet.

2017. febr. 23. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:
veszel egy másik routert apróér azt beállítod a főruter alá... majd annak a routernek beállitassz egy max annyit amennyi a net ráeső része.. (ha nem akarod h kijátsza)
2017. febr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok másik routert venni köszi EZEN SZERETNÉM BEÁLLÍTANI.
2017. febr. 25. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!