Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Le lehet tiltani facebookon,...

Le lehet tiltani facebookon, hogy megjelölhessenek bármilyen képen?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt ismerősöket, saját vagy más képeit. Láttam már válaszokat, de azok még egy régebbi facebook verzióra lehettek igazak, mert a mostanin egyszerűen semmi hasonlót nem találtam. Megőrülök.

(másik kérdésem ha egyáltalán lehet még ilyet, hogy hogyan)



2017. febr. 24. 13:15
 1/2 anonim válasza:

Az nem jó ha egyszerűen a Te jóváhagyásoddal jelenhet meg az idővonaladon? Megjelölhetnek de addig nem látszik a Te facebookodon amíg le nem okézod, ha pedig nem tetszik akkor nem hagyod jóvá és kész, senki nem látja.

Nálam működik, asztali böngészőből jobb felső sarokban lévő kérőjel melletti lefelé nyíl --> Beállítások --> idővonal és megjelölés --> "Ellenőrzöd a bejegyzéseket, amelyekben az ismerőseid megjelölnek, mielőtt megjelennének azok az idővonaladon?" --> (Módosítás) Bekapcsolás.

2017. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt már rég beállítottam igen. De a fő problémám, hogy mások idővonalán, fényképein látszik a nevem ahogy megjelölnek. Persze manuálisan le lehet törölni a megjelölést, de elég időigényes feladat. Töröltem már sok embert az ismerőseim közül, akik attól érzik teljes értékűnek egy találkozót, hogy végigjelölnek rajta mindenkit. Ismeretlen így nem tud bejelölni, de nehogy már ez legyen az egyetlen út.
2017. febr. 24. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!