Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom megkapni az "ingyene...

Hol tudom megkapni az "ingyenes" wifi jelszavakat? Ti tudtok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Olyan jelszavakra gondolok amit csak az tud aki már volt az adott helyen.

Pl: egy étteremben ki van írva a jelszó, de aki az utcán van az nem tud netezni. (Csak ha már járt ott egyszer.)


Régebben a tropicarium wifije nem volt kódolt, most jelszavas, de elvileg bent a portán vagy a jegyen rajta van a jelszó.


2017. febr. 26. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Nincs ilyen hely.

Két lehetőséged van:

-Bemész az adott helyre és megkérdezed mi a jelszó.

-Megkérdezel egy embert, aki onnan jön ki, hogy tudja-e esetleg a jelszót.


Mellesleg elképzelhető hogy bizonyos időközönként megváltoztatják a jelszót.

Én pl voltam már olyan hotelben, ahol a recepción minden vendégnek beállítottak egy saját felhasználónevet, jelszót amivel csatlakozni lehetett a WiFi-hez, és amikor kijelentkeztél a hotelből, akkor ugye töröltek a rendszerből is és utána már a WiFi sem működött.

2017. febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 Igaz amit irsz bar ennek van egy sotet oldala. De mivel a kerdes adott, meg hulyeseget nem akarok irni igy van ;). Esetleg vannak nyilt wifi-k probalkoz ott :D. Oda nem kell jelszo.
2017. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!