Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudom valahogyan törölni más...

Tudom valahogyan törölni más facebookos posztját ha számomra sértő?

Figyelt kérdés
Az van, hogy facebookon bejelöltem egy fiút aki a sulinkba jár. Látásból ismerem, sosem beszéltünk még. És ugye van most ez a cucc, hogy ha ismerősök leszünk azt kiposztolja annak aki a jelölést elfogadta a falára, és megjelöli a másik személyt, meg kiírja, hogy ismerősök lettünk. Jelen esetben is ez történt, és elkezdtek menni a gyökér kommentek, hogy "sokáig"meg, stb. Hangsúlyozom egy árva félszavat nem váltottam még a fiúval, csak látásból ismerem, és a többiek is tudják jól. De még rá is játszik, hogy " jajj meglesz 😂😂" -.- Félek, hogy valaki komolyan veszi, mondjuk a szüleim és aztán még én magyarázkodjak... Szóval a kérdésem az lenne, hogy én le tudom valahogyan szedni azt a posztot? Ha jelentem akkor gondolom kivizsgálják meg hasonlók ami sok idő... Más opciót nem nagyon találtam. Kérlek segítsetek, az értelmes válaszokat megköszönöm!

2017. febr. 27. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Első beszélgetésetek lehetne az, hogy megkéred, h törölje.
2017. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de esélytelen.
2017. febr. 27. 17:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval nincs rá módszer? :(
2017. febr. 27. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha megemlíted hogy ez jogilag is büntetendő lehet hogy mégis leszedi majd. de minek jelölöd be ha nem is ismered? jelentheted is a facebooknak csak ők syarnak bele mindenbe
2017. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Abba hogy miért jelöltem be inkább nem mennék bele mert egyrészt megismernének a kérdés alapján másrészt senkit nem érdekel, a kérdés szempontjából pedig egyébként is lényegtelen.

Ha megemlíteném ezt neki szerintem ha le is szedné hónapokig én lennék a téma a suliban. :/

Már posztolt azóta párat, szóval reménykedem, hogy pár nap múlva elveszik a többi poszt között az üzenőfalán. Jah és máskor nem jelölök be gyökereket....

Köszi mindenkinek.

2017. febr. 27. 19:48
 6/7 anonim válasza:
31%

NEM NÉZTÉL SZÉT RENDESEN.

NAGYON EGYSZERŰEN LEHET TÖRÖLNI BÁRKIT AZ ISMERŐSÖK KÖZÜL.

RÁMÉSZ AZ ISMERŐSÖD OLDALÁRA AKIT TÖRÖLNI AKARSZ.

AZ EGÉR KURZORT RÁVISZED AZ ISMERŐS ABLAKRA ÉS OTT MÁR TÖRÖLHETED IS. ÖSSZESEN ENNYI CSAK NEM NÉZTÉL SZÉT RENDESEN.

2017. febr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tévedés, a kérdés nem az volt hogyan tudom törölni az isnerőseim közül.
2017. febr. 28. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!