Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem enged be a Twitter,...

Miért nem enged be a Twitter, ha nem adom meg a telefonszámomat? Mi ez az egész?

Figyelt kérdés

Valami történhetett, és bejelentkezés után mindig a telefonszámot kéri, sehova máshova nem tudok továbblépni a Twitteren belül.

Az üzenetük:


Add meg a telefonszámodat.

Adj meg egy telefonszámot, amelyet szeretnél hozzárendelni Twitter-fiókodhoz.

Ellenőrzőkódot mondunk be a a telefonba. Hívásdíjak lehetnek érvényben.


Gépi hang fogja bemondani a kódot, vagy valódi ember szeretne diskurálni velem a saját költségemen, hogy használhassam az egyébként ingyenesnek mondott szolgáltatást?



2017. febr. 27. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Biztos, hogy jó oldalon vagy?

Ez egy picit lehúzás szagú.

Az URL sávban https-el kezdődik a cím?

Tudsz lőni róla egy screenshot-ot?

2017. febr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

gondolom beállítottad a kétlépcsős azonosítást.


igen, egy gépi hang bemondja a kódsort, beírod, és beléphetsz, ennyi.

2017. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Itt van a kép, bár nagyon belesimul az oldalba, így nehéz észrevenni, de ott van az:


[link]


Igen, https-es a cím: [link]


Nem igazán értek még a twitterhez. Bejelentkezés után odarakott két tweetet magától. Az egyikben olyasmi volt, hogy ma kezdtem használni a twittert. Volt benne valami linknek tűnő rész (kékkel volt és aláhúzva), arra rákattintottam, de nem történt semmi. Még kétszer rákattintottam, és mellette a "tweet" gombra is, hogy vajon mit csinál. Akkor meghülyült a rendszer, hogy úgy tűnik, mintha valaki/valami manipulálná az oldalt, és azóta ez a telefonszámkérős üzenet jelenik meg.


Akkor ez így normális jelenség?

2017. febr. 28. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!