Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Laptop-hoz hogy tudom eljuttat...

Laptop-hoz hogy tudom eljuttatni a Wifi jelet, ha a Wifi Routerem a ház másik végében van és gyenge a jel?

Figyelt kérdés
Adott egy pc internettel, egy Wifi Router a pc mellett, és egy szinttel lejebb a ház másik oldalán egy laptop, ami a wifi jelet gyengén fogja. Hogyan tudom megoldani, hogy erősebb jelet kapjon? A Wifi Router már így is egy 3 antennás, jó minőségű router, azt felesleges cserélni, azt már megtettem.

2017. febr. 28. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz fizetni

[link]


ha belekoltesz keveset:

[link]

2017. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Vettem már egy Dlink DHP W310AV Powerline Adapter-t


[link]


De nem bírtam beüzemelni, és egy helyen azt írták, hogy ez nem arra való, amire én vettem.

2017. febr. 28. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Abból kettő kell.

Egy van ház egyik felében, a másik a ház másik felében, de azonos áramkörön, és így tudnak a belső elektromos vezetékeken keresztül kommunikálni.

Majd LAN -on tovább tudja adni...

Sajna a neve becsapós, WiFi N -t nem tudja (IEEE 802.1n).

2017. márc. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Itt már egyszer leírtam neked a dolgokat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__8..


Ha még hatszor megkérdezed, akkor sem fog változni.

Sajnos ezek már kifutott termékek.

Esetleg a D-link terméktámogatásán kérdezd meg, lehet-e kapni valahol DHP-308AV -t vagy olyan terméket ami helyettesíti és kompatibilis a DHP-W310AV -val.


D-Link Magyarország Kft.

H-1134 Budapest

Róbert Károly körút 59.

Phone: +36-1-4613000

Fax: +36-1-4613004

Email: hu-sales@dlink.com


Vagy vegyél sima jelismétlőt, ahogy az első javasolta.

2017. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, láttam először is, hogy mit írtál, köszönöm a tippet. Hozzászólásod után úgy döntöttem, hogy nem veszek még egy Powerline adaptert (a szükséges két szabad konnektor a szűk keresztmetszet). Nem ugyanazt írtam le még egyszer, annak igazán nem sok értelme lenne. Hasonló a kérdés, abban igazad van de csak azért mert a problémám még fennáll. A mostani kérdésem arra vonatkozott, hogy milyen eszközre van szükségem, az előző pedig arról szólt, hogy hogyan működik a Dlink W310AV. Nade nem is ez a lényeg.. Az ipon.hu oldalról rendeltem, ott is tudom visszacserélni az előző eszközt. Ott van egy olyan kategória, hogy Range Extender. Erre van szükségem?
2017. márc. 1. 10:50
 6/7 P.O.C. ***** válasza:
Igen arra. Ezek közül is az ASUS RP-N12 vagy a TP-LINK TL-WA855RE a legjobb választás.
2017. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2017. márc. 1. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!