Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azt hittem, hogy kell az...

Azt hittem, hogy kell az irányítószámom net telepítéskor és megadtam, hogy lehet kitörölni?

Figyelt kérdés
Már sikerült telepíteni, a driverek feltelepítése után automatikusan felismerte az aszali gép a csatlakoztatott upc kábelnetet. De tegnap először csináltam ilyet és az új kapcsolat létrehozása telepítő varázslónál megadtam az irányítószámom. Most az ip cím kereső oldalakon pl. whatismyipaddress.com az irányítószámom is kint van. Szeretném törlöni az irányítószámom. Hogy kell? A gépet telepítettük újra. Eddig csak a szolgáltató címét jelezte a whatismyipaddress és hasonló oldalakon.

2017. márc. 5. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen rendszer? Én sose találkoztam olyannal, ahol irányítószámot kellett volna megadni.
2017. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Xp, valahol a start/vezérlőpult/hálózati kapcsolatok/új kapcsolatlétrehozása környékén írhattam be, de nem találom egész pontosan hol vagy hogy lehet törölni.
2017. márc. 5. 09:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Az iranyitoszamod nem attol van kint hogy megadtad, hanem attol, hogy - foleg kisebb telepuleseknel - az IP cim tartomanybol azt vissza lehet fejteni.
2017. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Jah igen, XP-t nemigen kene mar hasznalni, lassan 3 eve nincs hozza biztonsagi frissites (se). Hamarosan az iranyitoszamod publikus mivolta lesz a legkisebb problemad...
2017. márc. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szirty ***** válasza:
72%

"Jah igen, XP-t nemigen kene mar hasznalni, lassan 3 eve nincs hozza biztonsagi frissites (se)."


Na és? Én akkor se hagytam hogy frissítsen amikor még volt frissítés.

2017. márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
És még büszke is vagy erre...
2017. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szirty ***** válasza:
70%

Miért lennék büszke?

A gyakorlat egyértelműen igazolja, hogy a frissítés legalább annyi problémát okoz (vagy inkább sokkal többet) mint amennyit megold.

Főleg ha kéretlen és váratlan.

Ami nem romlott el nem javítjuk...

2017. márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hominida ***** válasza:

Egyetértek Szirtyvel.


A kérdezőnek: próbáltad már törölni a kapcsolatot, és létrehozni újat?

2017. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!