Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valami probléma van a weboldal...

Valami probléma van a weboldallal, vagy én nem csináltam jól valamit?

Figyelt kérdés
A HáziPatika.com weboldalon írtam egy kérdést az ORVOS VÁLASZOL kategóriában, majd rákattintottam a KÉRDÉS BEKÜLDÉSE gombra. Másnap ezen a weboldalon bementem a saját profilomba hogy megnézzem esetleg válaszoltak- e a kérdésemre, és az a kép fogadott hogy a rendszer ezt a mondatot írta ki: ÖN MÉG NEM TETT FEL KÉRDÉST. ITT MEGTEHETI, pedig amikor elküldtem ki is írta hogy a kérdésem el lett küldve. Esetleg tudnátok nekem segíteni hogy ez vajon miért van ez mert én nem tudom? És ha esetleg az illető tudja le tudná írni hogy mit tudnék vele kezdeni, hogyan tudnám elérni hogy megjelenjen az hogy elküldtem egy kérdést?

2017. márc. 5. 11:16
 1/4 Szirty ***** válasza:
Lehet hogy a moderátor törölte a kérdésed, mert nem felelt meg az oldal szabályainak.
2017. márc. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ó erre nem is gondoltam, de ésszerűen hangzik! Köszi a választ.:)

Esetleg azt is meg tudod mondani hogy mit csináljak?

2017. márc. 5. 11:24
 3/4 Szirty ***** válasza:

Tedd fel a kérdésed újra úgy, hogy megfeleljen a szabályoknak.

Esetleg kérj segítséget a szerkesztőktől.

2017. márc. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azóta már minden megoldódott ezzel kapcsolatban.
2017. márc. 8. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!