Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom törölni a...

Miért nem tudom törölni a Desert Operations internetes játékhoz tartozó fiókomat?

Figyelt kérdés

Aki ismeri a játékot az tudja hogy úgy van hogy rákattintok a beállításokra ott jön az ablak rákattintok a törlés opcióra annak az ablakában pedig megjelenik hogy

"Itt konfirmálhatod az account-od törlését. Vigyázat! A hozzáférés törlése nem vonható vissza!

Konfirmáció 1 Konfirmáció 2 Az account ideiglenesen törölve!"

A konfirmációknál lévő kockákat beikszelem aztán a keretben lévő az az account ideiglenesen törölvére rákatintok

Aztán egy kis ablakban bejön az hogy

" Az acconuntodat törlésre jelöltük hamarosan kapsz egy e-mailt amiben megkell erősítened a szándékodat"

Rányomok hogy rendben.

Aztán meg is kapom az e-mailt megnyitom ott van az üzenet hogyha nem akarok vele többet játszani nyissam

az e-mailben lévő linket megnyitom.

Akkor először azt csinálta hogy error a desert operetinons túl hosszú ideje nem válaszol aztán sok próbálkozás után azt csinálja hogy mikor rákattintok az e-mailben lévő törlő linkre megnyitja a játék kezdő oldalát ahol ugyanigy végig lehet csinálni a törlési procedúrát és akkor küld egy ugyanolyan törlő e-mailt mint az előző :DD

Szerintetek mi a baj? Válaszokat előre is köszönöm!



2017. márc. 7. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
minek akarod törölni? ha nem akarsz játszani, csak hagyd.
2017. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De én nem szeretem ha függőben vannak dolgok idegesítenek ilyen vagyok nincs mit tenni:D


A másik meg hogy most már kíváncsi is vagyok hogy miért csinálja ezt mi a baja...

2017. márc. 10. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!