Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet ismerőst úgy...

Hogy lehet ismerőst úgy tiltani, korlátozni Facebookon, hogy ne lássak tőle semmit, és azt sem, ha egy közös ismerősünk bejegyzését like-olta?

Figyelt kérdés

Az lenne a célom, hogy ő lásson engem, mintha normálisan ismerősök lennénk, viszont én ne lássam az ő bejegyzéseit és azt sem, ha like-ol valamit. Próbáltam a követés leállítását, de attól még ugyanúgy látom, ha like-olt (valahogy így szokott kiírva lenni pl.: "XY és további 20 ember like-olta").

A tiltás sem megoldás, mert akkor ő nem lát belőlem semmit.



2017. márc. 7. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
És ennek mi értelme van?
2017. márc. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Amolyan egyoldalú tiltást szerettem volna, de már nem aktuális. Egy régi legjobb barátnőmről van szó, akivel megromlott a kapcsolatunk és nehéz túljutnom rajta. Velem nem hajlandó megbeszélni semmit, hozzám se szól, viszont a közös ismerősök képeit likeolgatja és elcseverészik velük kommentben. Ezeket rossz volt látni, még csak a nevét is a likeolók kiírásánál is. Letiltani, törölni meg 10 év ismeretség után fura lett volna, de végül az előbbi mellett döntöttem. Nem egészséges, ha nézegetem a profilját és szomorkodom emiatt.


Bocsi, ha idétlennek tűnt a kérdésem, csak el voltam/vagyok veszve, nem igazán tudom a helyzetet kezelni.

Szép napot.

2017. márc. 8. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!