Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tiltották le a videómat...

Miért tiltották le a videómat YouTubon? Több lent.

Figyelt kérdés
Letiltották az egyik videómat (zene) amit feltöltöttem, nem egyől hanem rá másfél hónapra amikor már volt rajta pár ezer megtekintés meg pár száz like. Na most oké, hogy rámírt a zenének a tulajdonosa, hogy töröljem le. Oksa letiltották viszont a csávónak aki rámírt beillesztettem a többi ember csatornáját kb (20 ember) akinek ugyan úgy fennt van ez a zene. Állítólag copyright akkor miért csak tőlem töröltették le? Ez korrekt szerintetek? :@ Mert igazából az sincs, hogy esetleg csak engem találtak volna meg mert beillesztettem a producernek az összes linket amin az ő zenéje hallható 100% ba. Hogy működik ez? Igazából arra lennék kíváncsi, hogy miért csak tőlem törölték le?

#zene #YouTube #szerzői jog #video takedown #youtube copyright
2017. márc. 7. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
te is leírtad: mert csak veled volt baja.
2017. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez most olyan, hogy ha agyonlősz egy embert, akkor a tárgyaláson nem fognak azért felmenteni, mert másik 19 ember is agyonlőtt valakit, és őket nem csukták le.
2017. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Vicc.. Nem lehet az ,hogy valaki más (nem is producer írt rám és az tiltatta le a videómat? Vagy ez így nem lehetséges? Ha jól tudom ahhoz hogy valaki letiltasson egy videót ahhoz kell küldenie egy faxot vagy valamilyen papírt a youtubenak, hogy tudja bizonyítani hogy az az ő zenéje nem? Bocs hogy össze vissza írok csak nagyon fel**krtam magam :@
2017. márc. 7. 18:15
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

1. Ha nem lehet jogvédett zenét felhasználni, akkor nem lehet.

2.Ha már egyszer a te videódat letiltották, akkor miért kell a többieket is jelenteni.

3. Mi értelme van ennek az okoskodásnak ? A videót letiltották. Pont. Tetszett volna elolvasni a szabályzatot, és akkor nem lenne ez a vihar a biliben !

2017. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Amikor feltöltöttem a videót akkor egyáltalán nem volt jogvédett a zene! Direkt megnéztem copyright-e a zene... semmit nem írt a youtube nem volt levédve. De most hirtelen jogvédett de csak tőlem törölték le holott az van odaírva, hogy az egész világon letiltva, de akkor csak az én videómat tiltották le? Most őszintén miért fájt annak az embernek ez az egy videó amikor tele*szták már a youtubot az ő zenéjével? A másik dolog azért jelentettem a többi csatornát is mert ez qrva nagy tirpák dolog amikor egy embert kiválasztanak a NAGY PRODUCEREK és letiltják érted? lehetséges az, hogy valaki más jelentette a videómat egy mezei ember akinek nem tetszett a csatornám?
2017. márc. 7. 18:36
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

És neked miért fáj az hogy a többieket nem tiltották ?

Én tirpák vagyok, és te ? :)

2017. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem kell ide írni ember ha valami nem tetszik. Biztos azért törölték mert valami büdös román volt a producer azt utálja a magyarokat.. Jo mondjuk ez visszafele is így van.. :) ja.. tényleg inkább ez lenne rá a normális válasz.. azért köszi a semmit.
2017. márc. 7. 18:45
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

Most komolyan mit vártál ettől a kérdéstől ?

Válaszolunk neked arra, ami egyértelműen, és fehéren le van írva a YouTube súgóban ?

Ahelyett hogy itt puffogsz a kérdésnek álcázott véleményeddel, inkább böngészd át a szabályokat !

2017. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem volt levédve ez a zene a YouTube-on érti? :D Most hirtelen le van védve 21 embernél fennt van ez a zene de csak 1 embertől töröltetjük le kiba*ott jó ez a YouTube van pár ezer feliratkozóm de inkább úgy döntök letörlöm mert még én csinálok az emberkének reklámot több 10k látják leírom a leírásba a linkjét a kiadónak a nevét , oldalát, elérhetőségét és akkor még én vagyok megszo**tva na elmennek ezek a f**zba.....
2017. márc. 7. 19:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Felhasználtad valamihez a zenét, vagy csak simán feltöltötted?
2017. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!