Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-n hogyan lehet az...

Youtube-n hogyan lehet az egyik videómnak nagyobb nézettsége? Mit szeretnek az emberek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=xd08-n2JIDs hasonló videót szeretnék létrehozni. a tartalom nem probléma, simán megvan de milyen cimkék kellenek hozzá hogy jó nézett legyen? vagy milyen zene kelljen alá (lehetőleg electro vagy techno, mert én azt szeretem)? vagy esetleg milyen tippeitek vannak?


ez a videó is csak egy egyszerű pvp videó, mégis több mint 1 millióan nézték meg. nekem a videóim közül amelyiket legtöbben megnézték az 2000 nézettség körül volt? de az is egy év alatt.


2010. máj. 10. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát. Vannak legális, de nem túl etikus módszerek. Pl. kijön egy új videoklipp valahol és te azt a nevet adod a saját videódnak és mögé írod, hogy OFFICIAL Video HQ. mondjuk Lady Gaga és az új száma (ami akár még ki sem jött). Garantált a látogatottság, de persze jobban jársz, ja ilyenkor kikapcsolod a kommenteket, mert amit ezért kapsz... :-)


Ha maga az anyag jó és azt szeretnéd, hogy tényleges látogatottság növekedést okozzon, akkor ha nem akarsz spamként küldeni minden ismerősödnek mailt a linkkel, akkor néhány fórumon (pl index) megkérdheted a látogatókat, hogy értékeljék a feltett videót, mert szeretnél okulni a véleményükből. Ez is segít. Ha játszol online játékokon, aholvanlehetőség aláírást tenni a fórumhozzászólásokhoz, ott tedd be a youtube linket az aláírásba.


Ezek szerintem segíthetnek.

2010. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. máj. 11. 07:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez így ebben a formában kevés... :)


A YouTube-ot kezeljétek úgy, mint egy Facebook-ot, vagy bármilyen hasonló közösségi oldalt. Ugyanis a YouTube-on van egy limit... 300... ennyi külső nézelődő tudja megdobni a látogatottságot és snitt... ezen, hogy valaki túllépjen (a feloldási limit passz, hogy mennyi) egy egyszerű trükk kell...


...méghozzá...


YouTube-os regisztrált tagokkal kell kapcsolatban lenni és a közösségben tevékenykedni pl. hozzászólások videókhoz, regisztrált tagokhoz...

Ha nem csinálsz semmit az oldalon, csak felraksz valamit, akkor az életben nem lesz még 500 látogatója sem a videó(i)dnak.


Lassan 4 éve vagyok regisztrálva és főleg angol nyelvű, saját tutorialokat pakolok fel. A legnézettebb videóm, amit felraktam (nem a legelső :)) túllépte a 2M-t.

Van egy csomó "figyelőm" és sokan bejelöltek barátnak, bár senkit nem ismerek személyesen. :)

Más oldalon is fent vagyok, mint tutorialos és onnan is jönnek a látogatók és kommentelnek, kérdeznek, ha elakadnak stb...

2010. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CheyenneMalmgren válasza:
Ne haragudj megirnád melyik az a video amiröl beszélsz?
2012. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!