Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail fiókomba miért nem...

Gmail fiókomba miért nem tudok belépni?

Figyelt kérdés
Valami furcsa az Ön korábbi bejelentkezéseihez képest. Hajtsa végre az alábbi feladatot, hogy igazolja magát. Ezt dobta ki bejelentkezés után. Telefonszámot kér, hogy kódot küldhessen, de nem adtam meg régen a fiókhoz telefonszámot innentől fogva tök felesleges kódot küldetnem vele smsben. Megpróbáltam a "Próbáljon más módon bejelentkezni menüt, itt a legutolsó jelszavam kéri ami elég paradoxon mivel valahogy be kellett jelentkeznem idáig is, na mindegy... Utána meg kell adnom mikor regisztráltam évre/hónapra pontosan a fiókomat (tököm tudja már..), megadok egy emailt hogy kódot küldhessen, meg is kapom a kódot másik emailre, beírom, és kidobja hogy nem tudta azonosítani a biboldó forintos banda hogy hozzám tartozik a fiók. Mit lehet tenni ilyenkor ? Fontos lenne ez a mail, csomó hozzáféréshez szükségem lenne hogy be tudjak lépni erre sz.rra.. Egyre nevetségesebb a google is mostanában..
2017. márc. 10. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Katt a kapcsolatra, kérj segítséget a gmail csapattól.
2017. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem hogy mi ez a bullshit szöveg hogy valami furcsa a korábbi bejelentkezéseimhez képest... Érdekes más be tud jelentkezni a saját fiókjába ugyanerről a gépről.
2017. márc. 10. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!