Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor kártyás telefonra...

Telenor kártyás telefonra melyik díjcsomag a legkedvezőbb?

Figyelt kérdés
Nem vagyok előfizető, töltőkártyás telóm van. Sokat telefonálok hálózaton kivülre is. Jelenleg a díjcsomagban vagyok. Van esetleg ennél kedvezőbb percdíjú, ami jobban megérnén nekem? Jelenleg a Praktikum nevű díjcsomagban vagyok, régóta nem lett változtatva. Köszönöm a segítséget előre is!

2017. márc. 10. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


3 kattintás.... -_-


Egyébként a telekomnak is vannak nagyon jó ajánlatai

2017. márc. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1-es köszi, ez nagyon bejövős nekem! Még esetleg abban tudnál segíteni neke, hogyan kell a meglévő kártyámhoz a díjcsomagot átváltani erre? Köszi!
2017. márc. 12. 00:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Ember! Szórakozol velem?


Ott van hogy megrendelés. Kapsz egy új SIM-et.


Ha ez így nem jó, akkor bemégy, és átállíttatod a boltban, anélkül hogy új sim-et és ezzel együtt új számot kapnál.

2017. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát éppen ez az, hogy nem szeretnék új számot... Tehát,a kkor ezt csak személyesen lehet elintézni?
2017. márc. 12. 19:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Így akkor a jelenleg a kártyámon lévő egység is megmaradna?
2017. márc. 12. 19:32
 6/6 anonim válasza:
Ha a telenornal szeretnel maradni ajanlom a myminute csomagot, 19ft-os percdija van halozaton belul es kivul is.
2017. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!